Brama garażowa Hörmann

Brama garażowa Hörmann

Brama garażowa Hörmann

Spółka Hörmann od lat pasjonuje się dyscypliną Hörmann i bywa najdoskonalszym wytwórcą bram garażowych, drzwi wejściowych, ościeżnic oraz napędów. Firma Hörmann jest marką rodową działającą na obszarze dziesięcioleci. Tworzy gwarancję najdoskonalszych rozstrzygnięć oraz najlepszej klasy artykułów.

Firma Hörmann jest kierowana już przez trzecie a także czwartą generację wnuków jak również prawnuków założyciela spółki, Augusta Hörmann.

Partnerami ponoszącymi osobistą odpowiedzialność są Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann i Christophe Hörmann. Spółka Hörmann Polska sp. z o.o. istnieje od 1992 roku. Naczelna baza firmy umiejscowiona jest w Komornikach pod Poznaniem. We wspomnianym miejscu poza biurami centrali, znajdują się też przechowalnie o powierzchni 5 tysięcy metrów kwadratowych.

Dodatkowo, marka posiada cztery przedstawicielstwa w Poznaniu, Warszawie, Sosnowcu i Gdańsku. W całokształcie marka werbuje w nich ponad stu wysoko wykwalifikowanych pracowników. Hörmann Polska sp. z o.o ma gęstą sieć partnerów handlowych na obszarze całego państwa. Gwarantuje ona ekspresowy oraz kompetentny serwis a także poświadcza odpowiednią, fachową obsługę klienta.

admin

Po domowemu

No description. Please update your profile.

~~||~~Comments Are Closed~~||~~